×

Ostrzałka Eze-Lap Diamond Stone Sharpener Medium Grit 400 (36M)

Eze-Lap Diamond Stone Sharpener (36M) to osełka w postaci niewielkiego kamienia pokrytego pyłem diamentowym o uniwersalnej gradacji Medium 400, która pozwoli na szybkie doostrzenie lekko stępionych krawędzi tnących.
Czytaj więcejPokaż mniej
74,99 zł
Kolor:
Powiadom mnie, gdy będzie dostępny
Indeks:
081819003628
Do ulubionych0
Do listy życzeń
Opis

Eze-Lap Diamond Stone Sharpener (36M) to osełka w postaci niewielkiego kamienia pokrytego pyłem diamentowym o uniwersalnej gradacji Medium 400, która pozwoli na szybkie doostrzenie lekko stępionych krawędzi tnących. Dodatkowo ostrzałka posiada specjalne wyżłobienie, przeznaczone do ostrzenia haczyków wędkarskich  Mały rozmiar sprawia że zmieści do kieszeni lub jako niezbędne wyposażenie podczas podróżowania.

Kompaktowe rozmiary kamienia i skórzany pokrowiec zabezpieczający przed uszkodzeniem pozwalają na jego wygodne przenoszenie w kieszeni lub w plecaku. Osełka nadaje się do każdego typu stali oraz ceramiki, nie zaleca się stosowania żadnych olejków, pracujemy na sucho lub przy użyciu wody.

WAŻNE: Wykruszanie się warstwy ściernej w przypadku nowej osełki diamentowej jest rzeczą normalną i powinno ustąpić po dotarciu się osełki. Nie należy jednak stosować dużego nacisku podczas ostrzenia, ponieważ istotnie przyspiesza to zużycie osełki diamentowej, szczególnie w przypadku gradacji wyższych od 600.

Dane techniczne:
  • Ostrzałka z pyłem diamentowym
  • Skórzany pokrowiec
  • Rowek do ostrzenia haczyków
  • Gradacja 400 - Medium
  • Wymiary: 2,5 x 10,2 cm
  • Wyprodukowano w USA
  • Producent: Eze-Lap
Czytaj więcejPokaż mniej
Szczegóły Produktu
081819003628
Opinie
Nie ma jeszcze recenzji tego produktu.

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:
Powiązane produkty
Ostatnio oglądane

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się