Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Pulsar

Pulsar – to litewski producent wysokiej klasy optyki i elektrooptyki. Firma powstała już ponad dwie dekady temu, w Wilnie, jako YUKON ADVANCED OPTICS WORLDWIDE. Wszystko zaczęło się od grupy przyjaciół, których łączyła wspólna pasja do projektowania i rozwijania specjalistycznego sprzętu optycznego. Początkiem było połączenie dwóch prywatnych przedsiębiorstw – białoruskiego producenta lunet, działającego od 1991 roku i dystrybutora optyki z siedzibą w Teksasie. Ówcześnie ofertę firmy stanowiły lunety obserwacyjne i lornetki.

W 1999 roku wraz z rozwojem oferty wprowadzono do niej pierwsze urządzenia służące nocnej obserwacji. W zaledwie dwa lata później do asortymentu marki trafiła pierwsza luneta noktowizyjna do broni – NVRS. W 2003 roku firma zaczęła opracowywać kolejne cyfrowe urządzenia – modele Ranger 5x42 i Ranger Pro 5x42. W krótkim czasie, bo już w 2005 roku, udział firmy w światowym rynku noktowizji pierwszej generacji sięgnął siedemdziesięciu procent!

Kolejne lata i dalszy rozwój technologii elektronicznych, noktowizji oraz noktowizji przeznaczonej do broni doprowadził do utworzenia nowej marki pod nazwą Pulsar. Miało to miejsce w 2008 roku. Od tego czasu oferta jest stale poszerzana. Projektowane są nowe produkty, takie jak dalmierze laserowe i celowniki optyczne, kamery termowizyjne, lunety noktowizyjne z wbudowanymi dalmierzami czy lunety termowizyjne. Poza marką Pulsar w skład Yukon Advanced Optics Global wchodzą jeszcze takie oddziały jak działający na Białorusi Beltex Optic, rosyjski Mezon –A Ltd., czy Polaris Vision Systems EU Ltd. z siedzibą w Wielkiej Brytanii.

Mimo charakteru swojego asortymentu firma koncentruje swoją produkcję na rynku cywilnym. Sami twórcy zajmują się takimi aktywnościami jak myślistwo czy outdoor. Na swojej stronie tak definiują swoją misję: „We are hunters. We live with a passion to make you see beyond the invisible. To make a sight an unforgettable moment.” – „Jesteśmy myśliwymi. Żyjemy z pasją, byś mój spojrzeć ponad niedostrzegalne. By każdy widok był niezapomnianą chwilą.” – to właśnie ta pasja sprawia, że Pulsar od lat pozostaje niekwestionowanym liderem rynku. W branży outdoorowej, jeszcze częściej niż w innych branżach zauważyć można, że prawdziwy sukces odnoszą właśnie firmy, których twórcy sami żywo zainteresowani są tematyką. Tylko weryfikowanie sprzętu „w akcji”, wyciąganie koniecznych wniosków i wprowadzanie poprawek powoduje, że wyroby oferowane przez markę doskonale spełniają swoje zadania. Nic więc dziwnego, że produkty Pulsar są częstym wyborem pasjonatów na całym świecie. Przede wszystkim sprawdzają się na polowaniach, ale równie chętnie sięgają po nie wędkarze, służby ratunkowe, sportowcy czy badacze. W Polsce termo- i noktowizję litewskiego producenta wykorzystuje choćby Policja, Straż leśna, Straż miejska, Służby Ochrony Kolei, agencje detektywistyczne czy służby ochrony mienia.

Pulsar przez lata obecności na rynku wielokrotnie udowodnił, że potrafi przystosować się do szybko zmieniających się technologii i wciąż zachowywać innowacyjność. Oferta marki stale ewoluuje, a jej cel polegający na zapewnianiu możliwie najwyższej jakości optyki, pozostaje realizowany. Największy nacisk w asortymencie firmy położony jest na lunety termo- i noktowizyjne, zarówno służące obserwacji, jak i przeznaczone do montażu na broni. W ofercie znajdziemy także przystawki do lunet, specjalistyczne lornetki termowizyjne, kamery czy monokulary. W naszym sklepie znajdziesz najwyższej klasy wyroby Pulsar. Jeśli więc w swojej pracy czy hobby potrzebujesz bezkompromisowej jakości, potwierdzonej przez lata obecności na rynku, z pewnością znajdziesz coś dla siebie w ofercie litewskiego producenta.

 

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się