GK Professional

GK Professional – to francuska firma zajmująca się produkcją wysoce specjalistycznego sprzętu ochronnego przeznaczone dla służb mundurowych i armii. Marka może pochwalić się dużym doświadczeniem na rynku, gdyż jej początki sięgają roku 1984. Niemal czterdzieści lat działalności w branży przekłada się na możliwość przeprowadzania oraz kontrolowania całego procesu produkcyjnego – od fazy projektowej, aż do dostarczenia produktu klientowi. Wyjątkowo przemyślane konstrukcje oraz niezwykła wytrzymałość i jakość sprawiają, że produkty GK Professional cały czas zyskują nowych, w pełni usatysfakcjonowanych użytkowników.

Oferta francuskiej firmy podzielona jest na kilka linii produktowych. Pierwsza „Riot Gear” to oferta wysoce wyspecjalizowanego sprzętu przeznaczonego dla policji (zwłaszcza służb prewencyjnych) takiego jak stroje przeciwuderzeniowe, ochraniacze stawów i hełmy. To także tarcze wykorzystywane przy tego typu zabezpieczeniach oraz pałki (typu tonfa i inne). Druga linia czyli „Bulletproof equipment” to cała pula produktów wykorzystujących technologię kuloodporności. GK Professional proponuje zarówno kamizelki i płyty do nich, jak i rozwiązania typu kuloodpornych aktówek, toreb podróżnych etc. Trzecia linia „Clothing & uniforms” to oferta odzieży taktycznej oraz mundurów przeznaczonych dla służb. Ostatnia linia produktów francuskiej marki to „Accesories” w której znajdziesz wszystkie drobniejsze przedmioty przydatne w codziennej służbie. Do tej kategorii należą m.in. kabury, latarki, kajdanki czy paski.

GK Professional to firma stworzona przez profesjonalistów, dla profesjonalistów. Jeśli potrzebujesz najwyższej klasy sprzętu do specjalistycznych zastosowań, trudno o lepszą propozycję na rynku.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się