Filtruj według
Kategorie
Cena
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

CED

Timery Strzeleckie

Timer Strzelecki CED 7000 Tactical

630,00 zł
Timer strzelecki CED7000 to obowiązkowe wyposażenie do treningu strzelectwa dynamicznego. Dzięki niemu trening będzie efektywniejszy, łatwo też będziesz mógł sprawdzać swoje postępy.
Timery Strzeleckie

Timer Strzelecki CED 7000 RF Tactical

699,00 zł
Timer strzelecki CED7000 to obowiązkowe wyposażenie do treningu strzelectwa dynamicznego. Dzięki niemu trening będzie efektywniejszy, łatwo też będziesz mógł sprawdzać swoje postępy.

CED – czyli Competitive Edge Dynamics to amerykańska firma zajmująca się produkcją sprzętu do strzelectwa dynamicznego. Marka została założona przez pasjonatów strzelectwa, zgodnie z założeniem, że nikt nie zna potrzeb strzelców lepiej, niż sami strzelcy. W 1990 roku CED wypuściło pierwszy produkt – timer strzelecki CED4000. Urządzenie okazało się na tyle dobre i popularne, że od tego czasu firma notuje stały rozwój wprowadzając na rynek kolejne innowacyjne produkty przeznaczone do strzelectwa dynamicznego.

Jednego Competitive Edge Dynamics to nie tylko produkcja, ale również duży wkład w sam rozwój i popularyzację tej dyscypliny sportu. CED aktywnie wspiera i sponsoruje liczne wydarzenia, timery CED są powszechnie wykorzystywane w zawodach strzelectwa dynamicznego na całym świecie. Model CED M2 Chronograph jest oficjalnym chronografem używanym w federacjach IPSC, UPSCA i IPDA (a więc największych federacjach strzelectwa dynamicznego) od ponad dwudziestu (!) lat. Produkty firmy wielokrotnie wykorzystywane były także na zawodach rangi mistrzostw świata. Tam, gdzie decydują tysięczne części sekundy, nie można pozwolić sobie na błąd, czy niesprawdzony sprzęt.

Obecnie CED wciąż aktywnie rozwija swoją ofertę oraz angażuje się w rozwój sportu strzeleckiego. W naszym sklepie znajdziesz wiele modeli najpopularniejszych timerów Competitive Edge Dynamics, a także akcesoria takie jak maty strzeleckie, wyświetlacze czy osłony. Jeśli profesjonalnie lub hobbystycznie zajmujesz się strzelectwem dynamicznym CED to producent, któremu z całą pewnością możesz zaufać.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się