Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Fobus

Fobus – to izraelski producent kabur pistoletowych oraz ładownic i montaży. Historia firmy rozpoczęła się ponad czterdzieści lat temu, gdy w 1978 roku pod tą marką zaczęto produkować skórzane kabury na broń palną. Na przełomie wieku Fobus zmienił profil działalności. Choć wciąż ofertę firmy stanowiły przede wszystkim kabury, firma postanowiła odejść od naturalnej skóry na rzecz tworzyw sztucznych. Izraelski producent jako pierwszy na świecie zaczął wytwarzać je metodą wtryskową z polimerów. Proces ten pozwolił niemal całkowicie zrewolucjonizować branżę.

Obecnie Fobus jest największym izraelskim producentem kabur, ładownic, montaży i różnego typu akcesoriów do broni palnej. Produkty marki wykorzystywane są na całym świecie przez wojsko, policję, pracowników ochrony, oddziały specjalne czy antyterrorystów. Jakość tych wyrobów wielokrotnie potwierdzona „w boju” zaświadczając o ich niezawodności i pewności użycia.

Oferta izraelskiej firmy to kilka serii produktów różniących się przede wszystkim rodzajem zabezpieczeń, zarówno aktywnych jak i pasywnych:
-Pasywna 
retencja z/lub bez regulacji retencji (serie „standard”/”ND”)
-Kabury z blokadą kabłąka spustowego (serie „SH”/„CH”/„RSH”)
-Kabury taktyczne (serie „EM” i „RBT”)
-Kabury z blokadą zwalnianą kciukiem (seria „DB”)
-Kabury IWB (wewnętrzne)

Obecnie Fobus proponuje ponad 160 różnych modeli kabur i ładownic w wersjach lewych i prawych, na setki modeli pistoletów i rewolwerów. Ponadto producent oferuje w swoich wyrobach najróżniejsze systemu montażu (kabury wewnętrzne, zewnętrzne, na pas, ze stałą lub regulowaną pozycją, kabury udowe, szelki czy montaże na systemie MOLLE).

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz wiele modeli kabur i ładownic firmy Fobus. Jeśli potrzebujesz produktów, które pewnie będą trzymać Twoją broń czy magazynki na strzelnicy, lub podczas pełnienia służby w jednostkach mundurowych, na pewno wybierzesz dla siebie coś z oferty izraelskiego producenta.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się