Filtruj według
Kategorie
Cena
Rozmiar
Kolor
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Milo

Milo – to polski producent odzieży outdoorowej, turystycznej i sportowej. Firma została założona w 1993 roku przez alpinistę – Piotra Kwaśniewskiego. Doświadczenie, którego nabrał zdobywając liczne szczyty, pozwoliło mu zaprojektować i stworzyć produkty doskonale przystosowane do potrzeb wymagającego klienta. W tworzeniu swoich wyrobów Milo stawia przede wszystkim na wysoką jakość. Wprowadzając do oferty kolejne produkty, firma bierze pod uwagę opinie klientów, co pozwala udoskonalać je aż do perfekcji. Nie powinien więc nikogo dziwić fakt, że obecnie wyroby Milo dostępne są w 29 krajach w Europie, Azji i Ameryce. Odzież Milo cieszy się ogromną popularnością wśród podróżników, alpinistów i miłośników wspinaczki. Elementy wyposażenia polskiego producenta używane są przez wielu zwycięzców zawodów górskich, wspinaczkowych etc. W ostatnich latach oferta marki poszerzyła się także o takie elementy jak plecaki czy innego typu akcesoria.

Działalność Milo to jednak nie tylko produkcja i handel. Firma bardzo aktywnie angażuje się w promocję i rozwój niekomercyjnych projektów turystycznych. Marka wspierała takie przedsięwzięcia jak Terra Incognita Project, Skarpa Lublin, Skiturowe Beskidy czy Szlakami Naszego Życia. Stała współpraca ze środowiskiem turystycznym, oraz wyciągane przy tym wnioski, przynoszą również efekty w postaci rozwijania i udoskonalania oferty producenta.

Obecnie asortyment Milo to szeroki wybór odzieży turystycznej (m.in. wodoodporne kurtki i spodnie z membranami Gelanots® i Aquatex™, polary, odzież wspinaczkowa), plecaków (biegowych, rowerowych czy górskich), a także wszelkiego rodzaju akcesoriów (worki kompresyjne i hermetyczne, portfele, worki na magnezję etc.). W ofercie naszego sklepu znajdziesz całą gamę wyrobów marki. Jeśli więc szukasz specjalistycznych produktów wysokiej jakości, koniecznie zapoznaj się z ofertą polskiego producenta Milo.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się