Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Tetra Gun

Tetra Gun – to amerykańska firma produkująca środki oraz akcesoria do czyszczenia i konserwacji broni palnej. Marka jest obecna na rynku od ponad dwudziestu pięciu lat i w tym czasie stała się jednym z najpopularniejszych producentów tego typu wyrobów. Największą sławą cieszą się chemiczne środki do czyszczenia i konserwacji broni, takie jak oleje i smary. Firma bazuje na najświeższych nowinkach technologicznych zapewniając delikatną pielęgnację czyszczonych powierzchni, a także chroniąc je przed rdzą oraz wszelkiego rodzaju osadami.

Produkty Tetra Gun projektowane są z myślą o broni palnej. Laboratoryjne testy oraz wprowadzanie kolejnych udoskonaleń służą temu, by chemia amerykańskiego producenta zapewniała niezawodne działanie broni w każdych warunkach. Wyroby marki testowane są w szerokim zakresie temperatur (od -73 do +398 stopni Celsjusza!).

Poza bronią palną produkty Tetra Gun doskonale nadają się także do czyszczenia i konserwacji innego sprzętu, np. wiatrówek. Poza popularnością na całym świecie wśród cywilnych i mundurowych klientów, firmę polecają także takie firmy jak Beretta, Walther czy Feinwerkbau.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroką gamę produktów Tetra Gun. Amerykański producent proponuje niemal wszystko co mogłoby się przydać do czyszczenia i konserwacji broni. Jeśli więc potrzebujesz tego typu sprawdzonych wyrobów, koniecznie zapoznaj się z jego ofertą!

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się