Filtruj według
Cena
Producenci
Kolor
więcej... mniej
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Średnia ocena sklepu oparta na wszystkich ocenach i opiniach klientów (5/5)Bazuje na 3 ocenach produktów i na 2 opiniach produktowych.
Popularne tagi
Brak tagów

Torby Wisport

Oferta Toreb Wisport dostępna w e-militaria.pl jest wyjątkowo szeroka. Polska marka nie ogranicza się już wyłącznie do klasycznych modeli nawiązujących do sprawdzonych i „pancernych” wojskowych konstrukcji. W asortymencie produktów znaleźć można zarówno nowoczesne wzornictwo i przemyślane, innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, jak i szeroką gamę kolorów i kamuflaży. Również aktywności, którym dedykowane są produkty są dziś bardzo zróżnicowane. W szerokiej gamie wyrobów znajdziemy zarówno Torby Wisport projektowane z myślą o przenoszeniu ciężkiego, wojskowego sprzętu, lekkie modele typu „Messenger bag”, czy popularne nerki, które doskonale spiszą się w codziennym, miejskim użytku.
Czytaj więcejPokaż mniej

Torby Wisport - to szeroka oferta produktów polskiej marki, dostępna w e-militaria.pl. Wisport jest obecny na rynku już od niemal czterdziestu lat. Ze względu na charakterystyczną dla marki „niezniszczalność” wyrobów, jej popularność stale rośnie, a niektóre modele, takie jak Sparrow, Raccoon, czy Rendeer, mają dziś rangę kultowych. Duża część produktów polskiej firmy używana była m.in. przez Wojsko Polskie, czy elitarne jednostki specjalne, takie jak JW GROM. Choć oferta Wisport kojarzona jest słusznie przede wszystkim z plecakami, torby również zajmują istotne miejsce w produkcji marki.

Oferta Toreb Wisport dostępna w e-militaria.pl jest dziś wyjątkowo szeroka. Polska marka nie ogranicza się już wyłącznie do klasycznych modeli nawiązujących do sprawdzonych i „pancernych” wojskowych konstrukcji. W asortymencie produktów znaleźć można zarówno nowoczesne wzornictwo i przemyślane, innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, jak i szeroką gamę kolorów i kamuflaży. Również aktywności, którym dedykowane są produkty są dziś bardzo zróżnicowane. W szerokiej gamie wyrobów znajdziemy zarówno Torby Wisport projektowane z myślą o przenoszeniu ciężkiego, wojskowego sprzętu, lekkie modele typu „Messenger bag”, czy popularne nerki, które doskonale spiszą się w codziennym, miejskim użytku.

Wśród wielu wyrobów polskiej marki spokojnie znaleźć można te, które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Jednym z nich jest pojemna i niezwykle wytrzymała torba Wisport Stork Duffle Bag. Ta naprawdę duża torba transportowa chętnie wykorzystywana jest przez żołnierzy i funkcjonariuszy innych służb mundurowych, którzy zmuszeni są do przenoszenia ciężkiego i zajmującego dużo miejsca ekwipunku. Z kolei wśród modeli, które doskonale spisują się na co dzień, prym wiodą dwa inne modele. Jednym z nich jest model torby Wisport Pathfinder. Produkt przeznaczony do noszenia na ramieniu zadziwia praktycznością i przemyślanymi rozwiązaniami zaproponowanymi przez polskich projektantów. Militarny, choć nowoczesny design sprawia, że model ten pasuje zarówno do taktycznego oporządzenia, jak i współczesnego stroju. Innym popularnym produktem jest jeden z najnowocześniejszych wyrobów w ofercie Wisport – Torba War Hog Polaxe Bag. Bardzo szeroka gama kolorystyczna świetnie pasuje do codziennej torby, a przemyślany design sprawia, że jest to idealny produkt o charakterze low-profile, który sprawdzi się w dziesiątkach różnorodnych zadań. Również miłośnicy nerek znajdą dla siebie coś w ofercie Wisport. Torby Wisport Toke Waist Pack zaskakują swoją praktycznością i pojemnością i podobnie jak wiele innych wyrobów marki, również dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych.

Torby Wisport to szeroka gama produktów, który spiszą się w wielu outdoorowych i codziennych, miejskich zadaniach. Polski producent słynie przede wszystkim z ogromnej wytrzymałości, którą cechują się jego produkty, jednak obecnie dokłada również wszelkich starań, by zadziwić użytkowników nowoczesnym designem i przemyślaną, innowacyjną konstrukcją. Niezależnie więc jakiej torby potrzebujesz i do czego będziesz jej używał, koniecznie zapoznaj się z produktami polskiej marki, oferowanymi w e-militaria.pl. Torby Wisport to z pewnością to, czego szukasz!

Menu

Kod QR

Ustawienia

  • Wybierz język:
Kliknij, aby uzyskać więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się