Śpiwór Snugpak Tactical 3 - Oliwkowy

Snugpak Tactical 3 to lekki śpiwór z wypełnieniem syntetycznym Softie Premier, wykonany z użyciem technologii pozwalających na zachowanie dobrych parametrów termicznych i transportowych.

Więcej szczegółów

Nowy produkt

749,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Oceny i opinie klientów

Nikt nie opublikował oceny / recenzji
w tym języku

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Śpiwór Snugpak Tactical 3 - Oliwkowy

Śpiwór Snugpak Tactical 3 - Oliwkowy

Snugpak Tactical 3 to lekki śpiwór z wypełnieniem syntetycznym Softie Premier, wykonany z użyciem technologii pozwalających na zachowanie dobrych parametrów termicznych i transportowych.

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

 
Więcej informacji

Snugpak Tactical 3 to lekki śpiwór z wypełnieniem syntetycznym Softie Premier, wykonany z użyciem technologii pozwalających na zachowanie dobrych parametrów termicznych i transportowych. Przy wadze 1700g uzyskano zakres temperatur komfort do -7°C oraz minimum do -12°C.


Śpiwory z serii Tactical są produkowane w Wielkiej Brytanii z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów.

Wypełnienie Softie Premier - najlepsze wypełnienie oferowane przez Snugpaka, które właściwościami i w dotyku przypomina puch. Są to włókna w różnym kształcie związane specjalną żywicą, przetwarzane przypadkowo dla uzyskania naturalności. Śpiwory z wypełnieniem Softie Premier nawet mokre zachowują swoje właściwości. Softie Premier charakteryzuje się bardzo dużą sprężystością i miękkością w dotyku

Materiał wewnętrzny TS1 to lekki poliester z wykończeniem przypominającym delikatny zamsz. Utkany jest z przędzy o różnej grubości – cieńsza na zewnątrz, grubsza od wewnątrz. Woda zawsze przechodzi od włókiem makro do mikro, przez co wilgoć odprowadzana jest od ciała na zewnątrz.

Materiał zewnętrzny to Paratex Steelplate - najwyżej klasy materiał zewnętrzny oferowany przez Snugpaka; wytrzymały i lekki materiał, o wysokim współczynniku wiatroszczelności i wodoszczelności; dla lepszej ochrony przed wilgocią pokryty DWR.

Warstwa Reflactatherm - odbija cieło i zatrzymuje je wewnątrz śpiwora; dobrze oddycha, jest niewyczuwalna w dotyku i dodaje niewiele do wagi oraz objętości śpiwora.

Cechy produktu:

 • waga: 1700 g
 • długość: 220 cm
 • szerokość: 75 cm
 • zamek: lewo lub prawostronny
 • wzmocnione stopy - śpiwór przystosowany do spania w butach
 • kołnierz termiczny
 • wielkość po kompresji: 20 x 23 cm
 • zakres temp. według normy EN 13537: komfort do -7°C | minimum do -12°C
 • wypełnienie: Softie Premier - najlepsze wypełnienie oferowane przez Snugpaka, które właściwościami i w dotyku przypomina puch nawet mokre zachowują swoje właściwości
 • materiał wewnętrzny: TS1 - lekki poliester z wykończeniem przypominającym delikatny zamsz; doskonale oddycha i odprowadza wilgoć
 • materiał zewnętrzny: Paratex Steelplate - najwyżej klasy materiał zewnętrzy oferowany przez Snugpaka
 • warstwa Reflactatherm - odbija cieło i zatrzymuje je wewnątrz śpiwora; dobrze oddycha, jest niewyczuwalna w dotyku i dodaje niewiele do wagi oraz objętości śpiwora

Brak metod dostawy dla tego produktu.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Brak produktów

Do określenia Dostawa
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie