Filtruj według
Kategorie
Cena
Kolor
więcej... mniej
Filtruj
Ostatnio oglądane
Brak produktów
Popularne tagi

Combat-ID

Combat-ID – to polski producent naszywek militarnych. Firma stawia sobie za cel tworzenie najwyższej klasy oznaczeń z przeznaczeniem do używania przez armię i inne służby mundurowe. Naszywki Combat-ID służą zarówno identyfikacji własnych wojsk w warunkach ograniczonej widoczności (lub na przykład w nocy), ale pełnią również podobną funkcję do morale patchy pozwalając na zindywidualizowanie swojego munduru czy oporządzenia. Wszystkie naszywki polskiego producenta posiadają identyfikator IFF/IR działający w świetle widzialnym oraz w podczerwieni.

Produkty posiadają strukturę przypominającą plaster miodu gwarantującą optymalne odbijanie światła widzialnego oraz podczerwonego. Od spodniej strony posiadają mocny rzep Velcro dający możliwość szybkiego montażu w dogodnym miejscu. Naszywki Combat-ID dzielą się na trzy generacje:

Gen I – po oświetleniu (światłem widzialnym lub podczerwonym) świecą wszystkie kolory, oprócz czarnego

Gen II - po oświetleniu (światłem widzialnym lub podczerwonym) świeci tylko kolor czarny

Gen III – - po oświetleniu (światłem widzialnym lub podczerwonym) świeci tylko kolor czarny, biały jest materiałem fotoluminescencyjnym, po naładowaniu światłem świeci w ciemności jasnozielonym światłem.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno typowe naszywki IFF/IR (na przykład z flagami narodowymi), jak i morale patche w różnych wzorach mogące również pełnić funkcje takich znaczników. Produkcja firmy stale się rozrasta i pojawiają się nowe, ciekawe wzory.

Czytaj więcejPokaż mniej

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby zapisać ulubione przedmioty.

Zaloguj się

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z list życzeń.

Zaloguj się